Similar lots by type
-
#66
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40/60 -
#176
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#323
Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.
Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#491
Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#57Gien
Negen bekertjes, drie grote en zeven kleinere borden, twee schaaltjes met voet, een snoepschaaltje in bladvorm en een broodschaaltje met een blauw en witte Lodewijk XV-rand en monogrammen. Verschillende merken, XIXde eeuw. Sommige met een Parijs’ merk.
Neuf gobelets, trois grandes et sept plus petites assiettes, deux petits plats au piédouche, un petit plat à friandises en forme de feuille et un panier au bord Louis XV en bleu et blanc aux monogrammes. Différentes marques, XIXe siècle. Certains aux marques de Paris.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60/100 -
#357
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#278Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300/400 -
#108
Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/240 -
#391
Een lot van drie antieke aardewerken po’s.
Lot de trois pots de chambre anciens.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#737
Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#743
Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/240 -
#727
Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#36
Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#781
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300/350 -
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120/200 -
#440
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#625
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#349
Twee messingen cilindrische katholieke wierookbranders. Van de kleinste ontbreekt het deksel. XIXde eeuw.
Deux encensoirs cylindriques en laiton. Le plus petit manque son couvercle. Service catholique, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 & 25 cmEstimate: € 35/50 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#533
Paar grote vazen Chinees porselein.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 120/200 -
#269Panamarenko
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Rasterdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Estampe. Signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een 18 karaats wit en roze gouden hanger in de vorm van een solsleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc et rose 18 ct en forme de clé de sol serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 650/750 -
#456
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de valet avec cadre doré.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. GH.
Bracelet en or jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,84 ct. G/H.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 700/800 -
#226
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200/300 -
#606
“Baadster”. Een gegoten beeld op voetstuk.
“Baigneuse”. Sculpture moulée sur piétement.No longer availableDim. h: 140 x 43 cmEstimate: € 600/800 -
#422
Een polychroom houten plaat met een afbeelding van de kaft van ‘Le Lotus bleu’ van Kuifje.
Planche en bois polychrome représentant la couverture de “Le Lotus Bleu” de Tintin.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#637
Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300/500