Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.

Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.

Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.
Dim. 60 x 80 en 50 x 65 cm
SKU: 2610210609.
Category: Kristal.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #609
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #21

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.

    Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #398

    Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #11
    Val Saint Lambert

    Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #338
    Val Saint Lambert

    Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #348
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.

    Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #403
    Val St. Lambert

    Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.

    Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #658

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #303

    Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 25 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #204
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909-1978

    “Een oude bok lust ook wel een groen blaadje”. Met diverse personages, waaronder Marnix Gijsen. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.

    Une vieille chèvre aime aussi une feuille verte. Avec divers personnages, dont Marnix Gijsen. Vitrail avec éclairage. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #414
    Barbie

    Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #324
    Maria Innocentia Hummel

    “Merry Wanderer.” Aardewerken beeldje. Gemerkt onderaan.

    Joyeux vagabond. Figurine en faïence, marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een messingen inktstel met porseleinen inktpotjes. Tijdperk art nouveau.

    Encrier en laiton avec récipients en porcelaine. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. b: 27 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #380
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Eye-catcher”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.

    Eye-catcher. Huile sur toile. Signée et datée 2017.
    No longer available
    Dim. 81 x 72 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #305

    Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.

    Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #508

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #618

    Lot boeken. “Pantheon der Winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur”. 13 stuks Ed. Heideland e.a. omstr. 1960. Gisela Stappenbeck. “Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989”. Ed. Dom 2008. En vele andere in diverse talen.

    Lot de livres. Panthéon des lauréats du prix Nobel de littérature. 13 pièces Ed. Heideland ea circa 1960. Gisela Stappenbeck. Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989. Ed. Dom 2008. Et bien d'autres en plusieurs langues.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #376
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige inlijstingen beschadigd.

    Série de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abîmés.
    No longer available
    Dim. 39 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #644
    Barbie

    Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Rose, Rosa. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #237

    Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.

    Une applique en verre et un bougeoir en laiton avec des perles de verre colorées.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625
    Felix Timmermans

    Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More