Similar lots by type
-
#164Floris Jespers
“Afrikaanse marktscène”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51(?).
“Scène de marché africain”. Fusain sur papier. Signé et datée ‘51 (?).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 220/280 -
#429
“Portaal”. Inkttekening op papier. Draagt monogram.
“Portail”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#479
“Mannenhoofden”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Têtes d’hommes”. Technique mixte sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 160/180 -
#494Paule PiaPeriod: °1920
“Gulliver’s travels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd op verso.
“Gullivers travels”. Technique mixte sur papier. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#462Hugo Claus
“Abstract hoofd”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tête abstraite”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 180/200 -
#422René Guiette
“Zencompositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/5/61.
“Composition Zen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 12/5/61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 160/200 -
#524Paule PiaPeriod: °1920
“Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.
“Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#24
Twee aquarellen:- Edmond Lagaert: “Ruien”. Gesigneerd.- M. Lefebre: “Bloemenvaas”. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Deux aquarelles:- Edmond Lagaert: “Ruien”. Signée.- M. Lefebre: “Vase fleuri”. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 30 x 23 & 28 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#692
“Vrouw in een berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gemonogrammeerd GJ.
“Femme dans les montagnes”. Aquarelle sur papier. Signée et monogrammée GJ.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#432
“Belegering van een burcht”. Ontwerptekening op papier. XVIIe eeuw.
“Siège d’une forteresse”. Croquis sur papier. XVIIe siècle.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 300/340 -
#682
“Paardenkoets”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening
“Calèche aux chevaux”. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#259
“Herenportret”. Miniatuur. Pastel op papier. Gedateerd 1844.
“Portrait d’un homme”. Miniature. Pastel sur papier. Datée 1844.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#112Bouchar
Een miniatuurtje van een edelman. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1797.
Miniature représentant un homme de qualité. Pastel sur papier. Signée et datée 1797.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 30/50 -
#542Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#452Léon Spilliaert
“Haven aan de einder”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
“Port à l’horizon”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 400/600 -
#719Delphine Blésin
Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#189Juliette Wijtsman
“Plattelandszicht met bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#679
“Damesportret”. Potlood en pastel op papier. Draagt handtekening.
“Portrait de dame”. Crayon et pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 120/160 -
#572
“Damesstudie”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une dame”. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#659
Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/160 -
#594
“Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.
“Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#623Corgi Toys
BBC-TV-opnamewagen. Met doos.
Camionnette de reportage BBC-TV. Avec boîte.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#722
“Bloemenstilleven met peren”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#606
Gepolychromeerde houten eenpersoonsslede met een meisjesfiguur vooraan.
Traîneau en bois polychrome surmontée d’une sculpture d’une jeune fille.No longer availableDim. L. 158 cmEstimate: € 200/300 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#48
Een elegant meisje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille élégante en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/90 -
#458
Bronzen kruikje met een leeuw als handvat en met een fries met dansende figuren op de buik.
Aiguière en bronze décorée d’une frise de personnages sur la panse. Anse en forme de lion sautant.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 80/120 -
#278Ernest Rancoulet
“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#734G. Schmoll, Paris
Een schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240/300 -
#138
Een paar knobbelvazen naar het Delfts blauw en wit aardewerk. Onderaan apocrief gemerkt.
Paire de vases en faïence bleue et blanche de Delft. Marque apocryphe sous la base.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30/40 -
#687Dinky Toys
“Mercedes Benz Racing car”. Een miniatuurauto. No. 237.
“Mercedes Benz Racing Car”. Voiture miniature. N° 237.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#106
Een eikenhouten tweedeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à deux ports en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#271
Een gevarieerd lot rood koper, bestaande uit een samovar, een grote en een kleine waterketel, een koffie- en een theepot, een bedpan, een chocoladekannetje en twee kandelaars, waarvan één gemonteerd als lamp.
Lot varié de cuivres rouge dont un samovar, une grande et une petite bouilloire, une chocolatière, deux bougeoirs dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80/100