Other lots by Cartier
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120
#106Een vintage design salontafel, medio 1960, label onderaan.
A vintage design coffee table, circa 1960, label underneath.No longer availableDim. 57 x 140 x 50cmEstimate: € 200 / 250 -
#560Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#537Aristide De RanieriEen bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#506Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#270Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,43 ct. G VS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond weighing 0.43 ct. G VS2.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 700 / 800 -
"My First Depression". A painting, oil on panel. Signed and inscribed on the reverse. Provenance Mark Eyskens.No longer availableEstimate: € 80 / 120