Other lots by Cartier
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120
#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#515Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Drie schabben.
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Leonhard ValkPeriod: 1675-1755“Novus Globus Terrestris. Auct. et Editor Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami”. Een miniatuur wereldbol, voorzien van gegraveerde en ingekleurde panden. In zijn lederen omhulsel, binnenin versierd met een gegraveerde en gekleurde dierenriem. Toeschrijving d.d. 1975 door J. Van Beylen, Nationaal Scheepvaartmuseum Antwerpen. Kleine letsels en slijtage.
"Novus Globus Terrestris. Published and edited by Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami". A miniature globe, with engraved and colored buildings. It comes in a leather case, decorated on the inside with an engraved and colored zodiac. Attribution dated 1975 by J. Van Beylen, National Maritime Museum Antwerp. Small damages and wear.No longer availableDim. Ø 8 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with baguette diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#154Georges Teugels“Trésor du vieillard des pyramides”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso gedateerd 1994, betiteld en gesigneerd.
"Treasure of the old man of the pyramids." A painting, oil on canvas. Dated 1994 on the back, titled and signed.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 275 / 325 -
#110Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18kt white and yellow gold pendant featuring a seated woman, embellished with white gold brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.15 ct in total.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 350 / 400