Other lots by Cartier
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120
#203Een bronzen beeldje van een man met cimbalen, naar de klassieke oudheid.
A bronze sculpture of a man with cymbals, inspired by classical antiquity.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 220 / 240 -
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#414“Naakt met tighhighs”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#265Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#88Lladro‘In No Hurry’, een Lladro beeld, modelnr 5679 in originele doos.
'In No Hurry', a Lladro figurine, model number 5679 in original box.No longer availableDim. H: 15cm L: 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Lladro‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Een paar oorbellen van 18 kt wit goud in de vorm van takken bezet met briljanten. Met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
#238“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
"O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60