#102G. De La Garde“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
#206Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#72Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd
"Nude." A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49cmEstimate: € 100 / 200 -
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 60cmEstimate: € 400 / 500 -
#11Een glaspasta lampje met landschapdecor.
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#572Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#5Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#373Een groene opaline vaas met bloemen in reliëf, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A green opaline vase with raised floral decoration, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60