#508-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#299Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#28Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#346Een massief houten paraplu-of wandelstokkenhouder in Engelse stijl.
A solid wooden umbrella or walking stick holder in English style.No longer availableDim. 72 x 42 x 26cmEstimate: € 20 / 40 -
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#502Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd, gedateerd ‘66.
"Sitting Nude". A painting, oil on board. Signed and dated '66 at the bottom.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#255ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#434“Buitenzorg met flamboyant”. Een schilderij, olieverf op board. Indonesisch thema. Opschrift achteraan. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Buitenzorg with flamboyant". A painting, oil on board. Indonesian theme. Inscription at the back. Signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 250 / 350 -
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180