#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#396Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#336Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
#537Aristide De RanieriEen bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#508-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180 / 240