#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#83Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
#658Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.
#360Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Man with Hat". A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 11 x 24cmEstimate: € 150 / 250