#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#255ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#39‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op paneel, rechts onder gesigneerd.
'Still life with flower vase', oil on panel, signed lower right.No longer availableDim. h 50 x b 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Een groene opaline vaas met bloemen in reliëf, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A green opaline vase with raised floral decoration, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#273WilescoEen vintage Wilesco stoommachine met slijpmolen op een plaat gemonteerd. West Germany.
A vintage Wilesco steam engine with a grinding wheel mounted on a plate. West Germany.No longer availableDim. 28 x 56 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Een zilveren ketting met hanger met diamand oude slijp van 0,05 ct. We voegen er een zilveren kruis aan toe bezet met granaat.
#494Hubert De Vries“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
A pair of 18 kt yellow gold earrings, each set with a topaz.No longer availableDim. 1,86 gEstimate: € 170 / 250