#506Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#133Webley & Scott LtdEen antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.
An antique English signal pistol, WWI. Marked Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Various markings, numbered 72761.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 300 / 400 -
#313‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
'Boîtes de Spa', a lot of 4 hand-painted boxes and a pen holder, ca 1900.No longer availableDim. 6.5 x 25 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#326Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#302Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Eugeen van Mieghem, Antwerpen” en “Eugeen van Mieghem, Emigranten van de Red Star Line”.
A lot of 2 art books, consisting of "Eugeen van Mieghem, Antwerp" and "Eugeen van Mieghem, Emigrants of the Red Star Line".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#583Een vintage geautomatiseerde etalagepop van een schoenmaker met hamer achter werkbank.
A vintage automated mannequin of a shoemaker with a hammer behind a workbench.No longer availableDim. 80 x 39 x 46cmEstimate: € 275 / 325