#288Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#364Een lot van vier verschillende kristalen glaasjes, we voegen er een kristallen karafje aan toe, blauw in de massa.
A lot of four different crystal glasses, we add a crystal decanter, blue in the mass.No longer availableDim. h +- 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#438Jef Van Tuerenhout“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
"Abstract seated woman with mask." Bronze sculpture on pedestal. Signed and numbered 36/37. Cracked pedestal at the top.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#95Gastone Rinaldi RIMAEen lot van 6 vintage Italiaanse design stoelen uit gechromeerd metaal. Gastone Rinaldi voor RIMA, medio 1970.
#1Lladro‘Birds Resting’, een Lladro beeld, modelnr 1298 in originele verpakking.
'Birds Resting', a Lladro figurine, model number 1298 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50