#430Een 18 kt witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,25 ct. en vier kleine briljantjes.
An 18 kt white gold ring set with a brilliant cut diamond of approximately 0.25 ct. and four small brilliant cut diamonds.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 400 / 450 -
#133Webley & Scott LtdEen antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.
An antique English signal pistol, WWI. Marked Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Various markings, numbered 72761.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 300 / 400 -
#586Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#242Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
"Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1925 at the bottom.No longer availableDim. 54 x 68cmEstimate: € 200 / 300 -
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Hubert Minnebo“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 200cmEstimate: € 80 / 120