#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#84“Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.
#28Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#351Lladro‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
"Abstract Ladies Portrait." Lithograph, signed outside the plate. Numbered 88/190.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#560Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
A vintage English industrial spotlight. Marked at the base.No longer availableDim. 70 x Ø52cmEstimate: € 300 / 400