#391Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.
A Chinese porcelain teapot decorated with several figures in the design.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#20Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 4,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#452“Compositie.” Gehoogde litho. Draagt een handtekening buiten de plaat: Hartung.
"Composition." Heightened lithograph. Wears a signature outside the plate: Hartung.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#511Leo NelenPeriod: 1938-2012“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
"Egg collector". A dark patinated earthenware sculpture. Flake damage to the fingers.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 200 / 300 -
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#75Een lot van 4 vintage design stoelen.
#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#408Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 tiers in a cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 75 / 100 -
#441Een paar abstracte messingen ezels.
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800