#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#508-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#360Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#45René Lalique“Moulin Rouge”. Een glazen parfumflesje met bloem motief. Verso gemerkt, Medio 40-70.
#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
"Recital ballerina," a Lladro figurine, model number 5496 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50