#592Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
#631Lladro‘A barrel of blossoms’, een Lladro beeld, modelnr 1419 in originele verpakking.
"A Barrel of Blossoms", a Lladro figurine, model no. 1419 in original packaging.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150 / 200 -
#609Pièrre Caille“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
"The Augurs." Etching on paper. Signed outside the plate, numbered 6/12. Dated 1969.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#241Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
A black and red marble crucifix with brass crucifix.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
A lot consisting of two Brussels polychrome porcelain figurines referencing antiquity. We include two similar vases, one of which is polychrome and in two parts.No longer availableDim. h 31 - 11 cmEstimate: € 70 / 100