#78Jules Marie CatineauPeriod: 1845 - 1905
“Johannes de Doper”. Een bronzen beeldje. Achteraan gesigneerd.
#457
Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.
Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#281
Een paar cassolettes van roze en groene marmer en verguld brons.
Paire de cassolettes en marbre rose et vert et bronze doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 400 / 460 -
#49Kurt Peiser
“De kathedraal van Antwerpen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 21/40/100.
“La Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche. Numérotée 21/40/100.No longer availableDim. 41 x 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#94N. W. Veenendaal
“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Plaisir d’hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304Weyers
“Drie jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Trois chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211Noblet, Paris en A.
Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.
#279Semeneev
Twee zichten op Praag. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Deux vues de Prague”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#453
Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
Lion assis en marbre sculpté.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294
“Surrealistisch landschap”. Litho op zijdepapier. Naar een werk van Dali. Gesigneerd en genummerd 157/300. Draagt atelierstempel.
“Paysage surréaliste”. Lithographie sur soie. D’après l’oeuvre de Salvador Dali. Porte une signature, le cachet d’atelier et le numéro 157/300.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#444Jos HendrickxPeriod: 196-1971
“Staand personage”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Personnage debout”. Huile sur carton. Non signé.No longer availableDim. 122 x 40 cmEstimate: € 150 / 200