Similar lots by type
-
#129
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320/380 -
#199
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500/5500 -
#251Mappin & Webb
Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#219
Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.
Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.No longer availableDim. +/- 530 gEstimate: € 220/280 -
#117
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#139
Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550/600 -
#153
Een zilveren miskelk met binnen vermeil.
Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.No longer availableDim. 406,27 gEstimate: € 40/60 -
#179
Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.
Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.No longer availableDim. +/- 2433 gEstimate: € 1000/1400 -
#661
Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.
Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#93
Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.
Sac de soir à monture en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#99
Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550/650 -
#159Tane
Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000/1200 -
#338Delheid
Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#239
Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250/300 -
#229Tiffany & Co.
Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50/80 -
#209
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500/5500
Other lots in this auction
-
#569Leo Van PaemelPeriod: 1914-1995
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage aux saules têtards”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#367
Een oud kanten parasolletje, een zilveren nagelsetje en een portemonneetje in schildpad.
Ombrelle en dentelle ancienne, une garniture de manucure et un porte monnaie en écaille.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#790
Een lot varia bestaande uit o.a. zilveren lepels en een suikertang, verzilverd metaal, vergrootglas bezet met parelmoer en een lot zakhorloges te gebruiken voor herstellingen.
Lot varié contenant des cuillères et une pince à sucre en argent, métal argenté, une loupe sertie de nacre et un lot de montres de gousset pour réparations.No longer available -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#792
Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#660Roskopf Patent
Een gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.
Remontoir art déco à boîtier gravéNo longer availableEstimate: € 50/100 -
#398
Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#793
Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#238
Een buste van het Heilig Hart in terracotta op een sokkel van roze marmer. Belgisch werk.
Buste du Sacré Coeur en terre cuite sur socle en marbre rose. Travail belge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#535Paul & Joe Sister
Een zwart lederen handtas.
Sac de soir en cuir noir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#2
Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.
Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.No longer availableEstimate: € 80/120