#304
#71
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#505
Een gepolychromeerd zonvormig metalen uithangbord.
#685
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
#361
Un lot de cinq crucifix différents, un corpus en bois sans crucifix et deux plaques religieuses en cire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#618
#331
Een lot van zeven verschillende teddyberen, waarbij één met opwindbaar mechanisme met muziek. De oudere exemplaren met lichte slijtage.
Un lot de sept ours en peluche différents, l'un avec un mécanisme de remontage avec musique. Les plus vieux avec une usure légère.No longer availableDim. h: 17 - 35 c:mEstimate: € 100/120 -
#114
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50/80 -
#428Period: °1957
“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
#143Delvaux, Bruxelles
Een ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
#573
Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.No longer availableDim. 79 x 44 cmEstimate: € 240/280