Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee zilveren munten. Vijf Frank en 50 Frank.
Twee zilveren munten. Vijf Frank en 50 Frank.

Twee zilveren munten. Vijf Frank en 50 Frank.

Deux pièces d'argent. Cinq francs et 50 francs.
Dim. 37,65 g
SKU: 1512200350.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #232

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #634

    “Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 29 x 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #618

    Een grote gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.

    Un grand pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de caractères.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    “Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.

    Danceuse . Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre de David Williams-Ellis.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    “Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.

    Danseuses . Un groupe en bronze d'après une œuvre de Moreau. Sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #154
    Magda Resseler

    “Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.

    Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.
    No longer available
    Dim. 64 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #287

    Een reeks van vier glazen kaarsenhouders met een decor van herten en bomen.

    Un ensemble de quatre bougeoirs en verre décorés de cerfs et d'arbres.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm; h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324

    Vijf XIXe eeuwse gravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen.

    Cinq gravures du XIXème siècle avec vues sur la cathédrale d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 - 31 * 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden sjaal.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #439
    Willy Van Meirvenne
    Period: 1934-1987

    “Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chouette . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 79 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454
    Moriya Shotei
    Period: 1890 - 1972

    “De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #493

    Tien diverse porseleinen borden. Chinees werk.

    Dix assiettes en porcelaine assorties. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More