Similar lots by type
-
#440Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#605PontiacEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400 / 500 -
#570Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#480Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#360Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#315Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#325Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#335Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#551,1Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#350Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#565Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700 / 800 -
#620Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800 / 1000 -
#650Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#5109 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#345Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260 / 350 -
#743RosenthalEen gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#560Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450 / 550 -
#700QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#379Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#550OrfinaEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600 / 800 -
#340QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800 / 1000 -
#495Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#505Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500 / 650
Other lots in this auction
-
#106Een zilveren sierschaal in Lodewijk XV-stijl met ajour vleugel. Vermoedelijk Belgisch, 800‰. Kleine beschadigingen.
Plat décoratif en argent de style Louis XV. Aile ajourée. Probablement belge, 800‰. Petits dégâts.No longer availableDim. ± 490 gEstimate: € 300 / 500 -
#552“De dronkaard” Gravure naar een schilderij van Adriaan Brouwer. Brussel 1759.
“L’ivrogne”. Gravure d’après un tableau d’Adriaen Brouwer. Bruxelles, 1759.No longer availableDim. 16 x 13Estimate: € 20 / 30 -
#427Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.
Modèle d’un Spitfire en métal blanc sur socle.No longer availableDim. L 60 cmEstimate: € 480 / 520 -
#375Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 22,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#514Valerius De Saedeleer“Winterlandschap”. Lithografie van een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat en “Epreuve d’artiste”.
“Paysage d’hiver”. Lithographie en couleurs par Roger Hebbelinck. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#537“Jurojin, met zijn staf en vergezeld van een kraanvogel”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.
“Jurojin avec sa crosse et accompagné d’une grue”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Maurice Vallet“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.No longer availableDim. 122 x 153 cmEstimate: € 200 / 240 -
#293Henri MartinTwee kleine glazen vaasjes met een handgeschilderd decor van zeilboten. Gesigneerd.
Deux petits vases en verre à décor de voiliers peints à la main. Signés.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 80 / 90 -
#689“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#212“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#760Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#35Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen met Medusa afbeelding.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct représentant une tête de Méduse.No longer availableDim. 13,25 gEstimate: € 260 / 300

