#218Tweedeurskast van mahoniefineer op gedraaide bolpoten. Bovenaan een lade in doucine. Marmeren blad. Louis-Philippestijl, XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en placage d’acajou sur pieds boules. Tiroir en doucine vers le haut. Tablette de marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 150, B. 122,5, D. 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#370Een reeks van vijf rustieke armstoelen.
Suite de cinq fauteuils rustiques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#755Een lot van tien albums en boeken met Belgische en Luxemburgse postzegels.
#565Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
#154“Herberginterieur”. Vlaamse school. XIXde eeuw.
#380Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.
#279“Houtsprokkelaar in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Ramasseuse de bois dans la forêt". Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#194Henri Privat-LivemontPeriod: 1861-1936“Stilleven met rivierkreeftjes”. Gesigneerd en gedateerd: 1914.
#596Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een vachetteleren blad. Met bijpassende armstoel.
Un vase en porcelaine de Canton avec décor en cartouches. XIXième siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120