#784Jan Burssens
“Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.
”Portrait surréaliste”. Litho, signée hors planche et numérotée 33/60.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#66
Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.No longer availableDim. b: 126 & 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Christofle
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
#765Longchamp
Twee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#71
Een lot van zes houten schoenvormen.
Lot de six formes à chaussures.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#750Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
Collier serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#516Mahal
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#761
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#346
Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#511
Een Chinees houten juwelenkistje met zeven kleine laden.
Un coffret à bijoux à sept petits tiroirs.No longer availableDim. 25 x 31 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
Trousse en textile et cuir gris.No longer availableDim. 22,5 x 15 ,5 cmEstimate: € 30 / 50