Other lots in this auction
-
#623
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220 / 300 -
#206
Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.No longer availableDim. b: 188 cmEstimate: € 200 / 300 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#305
Een lange parelhalssnoer met verschillende kleuren.
Un collier long à perles de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#596
Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#18
Een lot kristal, bestaande uit een vaas van geslepen paars Boheems kristal en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un vase en cristal de Bohème taillé mauve de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#584
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Deux candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#572
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Kremer.
”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte la signature: Kremer.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#803
Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429Chuco Studio
Een opwindbaar racewagentje. Model no. 1050 Mercedes-Benz. 1936. Zonder sleuteltje.
Une petite voiture de course remontable. Modèle n° 1050 Mercedes-Benz. 1936. Sans clé.No longer availableDim. l: 14,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#109I. Geerting
“Boerin aan de waterpomp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermière auprès de la pompe à eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 100 / 150