Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Tweer verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Val St. Lambert

Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.

Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.
Dim. h: 16 & 25 cm
SKU: 1212170317.
Category: Kristal.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #317
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #364
    Val St. Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.

    Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #293
    Val St. Lambert

    Twee verschillende zeshoekige asbakken van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #338
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #361
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.

    Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #377
    Val St. Lambert

    Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #337
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #467
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57
    Val St. Lambert

    Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

    Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #47
    Val St. Lambert

    Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #103
    Val St. Lambert ‘Studio Cristal’

    Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.

    Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.

    Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.
    No longer available
    Dim. h: 17; Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #238

    Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.

    Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #348
    Val. St. Lambert

    Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147
    Val Saint-Lambert

    Een paar kristallen kandelaars.

    Deux bougeoirs en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #741

    Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #481
    Val St. Lambert ‘Studio Christal’

    Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357

    Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #681
    Val saint lambert

    Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.

    Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #793

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #781

    Een lot van vier gietijzeren wafelijzers.

    Un lot comprenant quatre gaufriers en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #623

    Gemberpot versierd met vogels.

    Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #574
    Georges Grellet

    “Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.

    “Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Vier gekleurde aardewerken potten.

    Quatre pots en faïence polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #788

    Een lot van acht apothekersflessen van bruin glas in verschillende formaten.

    Un lot de huit bouteilles de pharmacie en verre brun de différents formats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #145

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et d’un rubis central de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,42 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #723

    Een achthoekige schotel van Imariporselein.

    Un plat octogonal en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228

    Zilverkleurig metalen windlicht.

    Une lanterne en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Paar Chinese blauwe porseleinen olifanten. Klein letsel aan een slagtand.

    Deux éléphants bleus en porcelaine de Chine. Petit dégât à la défense.
    No longer available
    Dim. H. 29,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #816
    Maes

    “Het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Le canal”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #282
    Tuur de Rijbel
    Period: °1927

    “Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fleurs". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40x 50 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct., met roze saffier met een gezamenlijk gewicht ± 1,10 ct. en een centrale amethist van ± 13 ct.

    Bague en ro blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, de saphirs roses ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une améthyste centrale de ± 13 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 1300 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More