Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.
Trois lithographies signées et numérotées.No longer availableDim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#804MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#66Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
#426Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.
Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.No longer availableDim. H. 22 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#539“Koppel op een terras”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘F.R.’
”Couple et terrasse”. Techniques mixtes sur papier. Monogramme ‘F.R.’.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#703Een lot van vijf zeeschelpen en drie stuks koraal.
Un lot de cinq coquillages et de trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#825Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Nu féminin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200