#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#101Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
#818Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45 / 75 -
#625Een tuinbank van teakhout.
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#285Twee rechthoekige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,63 ct.
#783Een antieke theepot van Naams aardewerk. Randschade aan het deksel.
Une théière antique en faïence de Namur. Éclat au couvercle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#468En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#690Een meubel met twee deuren en een lade.
#869Royal Zuid-Holland, GoudaEen bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#528Een Japans weegschaaltje van messing en been in houten etui.
Une petite balance japonaise en laiton et os dans un étui en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 45