#46Een antieke houten wieg.
#714Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#288Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
#760Een navigatielantaarn van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une lanterne de navigation en cuivre rouge et jaune. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#870Primex (Märklin)Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#56Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#421Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
#433Oude houten graanschepel.
Une ancienne pelle à grains.No longer availableDim. L. 115 cmEstimate: € 20 / 25