Similar lots by type
-
#742Fernand Comhaire“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#582“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#415Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#214De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#9C. WoutersEen klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Peeters“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#562Angela“Love not war”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 23 april 1973.
“Love not war”. Huile sur toile. Signée et datée 23 avril 1973 au verso.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#689Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#532“Personages op het strand” & “Dames op de pier”. Olieverf op paneel. De tweede gesigneerd.
“Personnages sur la plage” et “Femmes sur la jetée”. Huile sur panneau. Le second signé.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 & 34 x 46,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#194“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.
“Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Rivierlandschap met dorp in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120 -
#262Fernand Comhaire“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916“Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#219“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#254Charly Lammers (?)“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#813Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#224“Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.
“Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.No longer availableDim. 64,5 x 85 cmEstimate: € 200 / 300 -
#204Jean-Jacques Lagrennée“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#662J. Wiltz“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#572Didier MaghePeriod: °1959“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#234“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#314“A map of the county of Flanders by William de l’Isle.” Ingekleurde gravure.
“A map of the county of Flanders by William de l’Isle.” Gravure en couleurs.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#781Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300 / 350 -
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#481“Pijprokend personage”. Een antiek Afrikaans bronzen beeldje.
“Fumeur de pipe”. Statuette ancienne en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#7Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.
Bronze allégorique représentant la littérature, d’après J. Moreau. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#576Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#135Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#744Drie grote en een kleine karaf van kleurloos kristal.
Trois grandes et une petite carafe en cristal incolore.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#765“Hand” Een rood fluwelen zeteltje.
“Main”. Petit fauteuil en velours rouge.No longer availableDim. h: 62 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#386Een antieke houten kolenbak met koperbeslag en met schep.
Bac à charbon ancien en cuivre, avec pelle.No longer availableDim. 35 x 33 x 54 cmEstimate: € 40 / 60

