Other lots by Cardinael
-
#612André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Boszicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue sur la forêt. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 100/140 -
#602André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#592André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels en naakt op de achtergrond.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes et nu en arrière-plan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#500Goebel, Germany
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Heini, Bandoneonspieler. Statuette en biscuit polychrome par M.I. Hummel. N° 110/i. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Drie Chinese dekselvazen blauw en wit Chinees porselein. Eén gerepareerd. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles. Un réparé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/140 -
#442
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
Une fable persane, Gouache sur soie.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#320
Een 18 K witgouden ring bezet met een ruwe robijn van +- 8 ct. en vier diamantbaguettes en twee princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis brut de +- 8 ct. et de quatre baguettes de diamants et de deux princesses d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 9,16 gEstimate: € 1350/1450 -
#37
Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20/30 -
#604Barbie
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
40e anniversaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#21
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.
Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.No longer availableDim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cmEstimate: € 75/90 -
#648Praktica
Een lot van vier camera’s, periode 1969 - 1974:- Praktica IV met Enna 50/ 1:2.8 lens.- Praktica IV F met Jena 58/ 1:2 lens.- Praktica PL Nova 1B met Domiplan 50/ 2.8 lens.- Praktica Super TL met Pentacon 50/ 1.8 lensAllen in werkende staat, twee in tas en één in originele doos.
Un lot de quatre caméras, période 1969 - 1974 : - Praktica IV avec objectif Enna 50/ 1:2.8. - Praktica IV F avec objectif Jena 58/ 1:2. - Praktica PL Nova 1B avec objectif Domiplan 50/2.8 - Praktica Super TL avec objectif Pentacon 50/1.8 Le tout en état de fonctionnement, deux dans un sac et un dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#188
Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.
Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 200/300 -
#160
“Que hier Que demain”. Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljantjes en robijntjes.
Que hier Que demain. Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti de brillants et rubis.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 230/300 -
#407Val Saint Lambert
Een grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.
Un grand vase taillé, marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#53Goebel, Germany
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80