#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
#481Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
A pair of 2 hand-painted Chinese vases with dragon decoration.No longer availableDim. h 41 Ø30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#66Een massief eikenhouten halbank versierd met Godsdienstig tafereel. Engeland, tijdperk Jacobean omstreeks 1700. Met certificaat.
A Solid Oak Hall Bench decorated with a Religious Scene. English Jacobean period, around 1700. Comes with a certificate.No longer availableDim. 112 x 76 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#620Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
A black necklace with a pendant made of rose quartz and zirconia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#84Johan Van BelleghemPeriod: °1949“Tweemaal Bernadette”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Met certificaat.
"Two times Bernadette". Mixed technique. Signed. With certificate.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 120 / 200