#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622‘Stilleven met fruit’, olie op paneel, achteraan in het paneel onleesbaar gesigneerd.
'Still Life with Fruit', oil on panel, signed illegibly on the back of the panel.No longer availableDim. h 17 x b 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
"Oriental Riders". A pair of panel decos with gilded Oriental scene in relief.No longer availableDim. 53 x 53cmEstimate: € 100 / 150