#130Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.56 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#777RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#455Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#554Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60