#758Een Afrikaans beeld gemaakt uit been, een geperforeerd hoofd met aan weerskanten van het lichaam een geperforeerd masker.
An African sculpture made of bone, featuring a perforated head with a perforated mask on each side of the body.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
#381Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#200Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 1,08 ct. Vs en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct. F/G Vs.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 1.08 carats, VVS clarity, and surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 carats, F/G color, VVS clarity.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#301Een hotelbelletje in messing voorstellend een aap op een schildpad met banner waarop vermeld ‘Train De Plaisir’.
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300