#149“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
"Man with Piglet". Oil on panel. Flemish school, 17th century.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500 / 550 -
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#365Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.
A set of three watch dials in agate.No longer availableDim. h 16 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#167GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#264Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
"Fruit and vegetable still life". A painting, oil on panel. Signed "Jan Claessens".No longer availableDim. 34 x 40cmEstimate: € 60 / 100