#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#119Albert DandoisInterieur met porseleine beeldjes, olieverf op het paneel.
Interior with porcelain figurines, oil paint on panel.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300 -
#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#528Chatsworth & SonsEen gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#525Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Tintin in Africa". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#701“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 50