#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#516DagestanHandgeknoopt wollen loper.
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#455Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
#439Jan Vanriet RevolverPeriod: °1948“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
"Dogmas and instructions". A publication with 4 lithographs, one of which is signed "Jan Vanriet".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
A pair of chairs with woven cane seats made of steamed bent beechwood, inspired by Thonet.No longer availableEstimate: € 35 / 50