#673Een gesculpteerd houten kistje.
#604‘De verleiding’, gemengde techniek op papier, onleesbaar gesigneerd.
'The Temptation', mixed media on paper, illegibly signed.No longer availableDim. h 41 x b 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#761Een lot van 4 boeken met gebundelde weekbladen waarvan 3 x Robbedoes, Albums 36, 40 en 48 en de 33ste jaargang van Zonneland.
A lot of 4 books with bundled magazines, including 3 x Robbedoes, Volumes 36, 40, and 48, and the 33rd year of Zonneland.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#685Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#284Jules DuboisEen strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#428Raffaele Iannello“The Ex” Voodoo. Een kunststof messenhouder met 5 openingen. 1 schede manco. Design door Raffaele Iannello.
"The Ex" Voodoo. A plastic knife holder with 5 openings. 1 sheath missing. Designed by Raffaele Iannello.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 70 -
#275Een gegraveerd glasservies.
#329KlaesRivierzicht met boot, olieverf op doek.
River view with boat, oil on canvas.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 25 / 75 -
#63CapodimonteEen grote porseleinen bloemenmand, gemerkt Capodimonte. Handgemaakt circa 1960. Onderaan gemerkt.
#103SamickEen jazz gitaar gemerkt Samick, model “Greg Bennett”. nr JZ-3/AN. Met draagzak.
A jazz guitar marked Samick, model "Greg Bennett", no. JZ-3/AN. With carrying bag.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 300 / 400