#478Alfons Van Meirvenne“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
"Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
#17Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#575Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee robijnen met een gezamelijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring "you and me" set with small brilliant diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 500 -
#587Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.No longer availableEstimate: € 220 / 260