Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“UItgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
Hendrik Van de Sande Bakhuyzen

“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.

"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.
Dim. 66 x 85 cm
SKU: 2908230179.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #179
Estimate: € 1200 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149

    “Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.

    "Man with Piglet". Oil on panel. Flemish school, 17th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #731

    Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.

    A lot of 4 Chinese utensils, including 2 scale flower pots, a rounded lid vase, and a neck support.
    No longer available
    Dim. h 24 Ø28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.

    A Kern Aarau 3D microscope on an adjustable stand.
    No longer available
    Dim. 28 x 11 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #365

    Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.

    A set of three watch dials in agate.
    No longer available
    Dim. h 16 x b 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #206
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #248

    Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.

    A lamp base made from an old oil lamp in brass and porcelain.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #446

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #167
    Guérin

    Een aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.

    An earthenware convex vase with brown and blue glaze.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #264
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.

    "Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #177

    Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.

    large Hunan water pot of grey-green glazed stoneware, decorated with a studded motif on the shoulder and with six ears on the shoulder. China, XIXth century. Minor injuries.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #669
    Jan Claessens

    Fruit en groente stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Jan Claessens”.

    "Fruit and vegetable still life". A painting, oil on panel. Signed "Jan Claessens".
    No longer available
    Dim. 34 x 40cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More