#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#383Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#260Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#33Delfts blauwEen lot van 4 porseleinen sierborden, waarvan 3 Delfts Blauw en 1 gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of 4 porcelain decorative plates, including 3 Delft Blue plates and 1 marked Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 2 / 35 -
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#133GuérinEen tabakspot met gietijzeren montuur van het atelier F. Carion. Vermoedelijk 1927.
A tobacco jar with cast iron frame by the workshop F. Carion. Presumably 1927.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 600 / 800