#478Alfons Van Meirvenne“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
"Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#646BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Kleine randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Small edge wear.No longer availableDim. 136 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#78Een bronzen verguld schouwgarnituur onder glazen stolp. Afgebeeld figuur met boek en organisch decor in het reliëf. Klokje vermoedelijk defect.
A bronze sculpted and gilded mantel garniture under a glass dome. Depicted figure with a book and organic relief decoration. Clock presumably not working.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 150 -
#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
Poster from Galerie Maeght, June-July 1962, published by Mourlot.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 40 / 60