#68SèvresEen paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#675Een Engelse staande klok met mahoniehouten kast met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschap met gebouwen.
#414Een frame met negen verschillende ex-librissen.
Un cadre contenant neuf ex-libris.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#259Dominique d’OrangePeriod: °1948“Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320 / 380