Other lots in this auction
-
#550Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Een groot lot oude postkaarten, waaronder van voor 1930, een aantal van het heilige land. Onder meer abdijen en kloosters.
Un grand lot d’anciennes cartes postales, dont certaines d’avant 1930, et certains du Pays sacré. Également des cartes postales des abbayes et couvents.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#393Een lot van acht Vieux Bruxelles hoornvaasjes in diverse maten.
Un lot de huit cornes de Bruxelles de tailles différentes.No longer availableDim. h: 18 cm en kleinerEstimate: € 80 / 100 -
#859Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#2Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.
Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#667Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209Jules Victor GenissonPeriod: 1805 - 1860“Kathedraalinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 500 / 800 -
#520Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#637Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#573Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#529Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100

