#283Pendule van groen marmer met zamakken figuur.
Une pendule en marbre vert et figures en régule.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#90Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,07 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,07 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 600 / 700 -
#65RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#24Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
#413Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.
#278Een vierkantige vaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk.
Un vase carré polychrome en faïence Satsuma.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120