Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Uitvarende boten tussen Marken en Monnikendam”. Olieverf op doek Gesigneerd.
Jan Kelderman
Period: 1914 - 1990

“Uitvarende boten tussen Marken en Monnikendam”. Olieverf op doek Gesigneerd.

Bateaux sortants entre Marken et Monnikendam . Huile sur toile Signée.
Dim. 30 x 40 cm
SKU: 2004210274.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #274
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #175

    Een parelcollier met grote zoetwaterparels en kleine tussenpareltjes. Met zilveren slot.

    Un collier de perles avec de grandes perles d'eau douce et de petites perles entre les deux. Avec serrure en argent.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #53
    Dubois, Bouffiouix

    Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.

    Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #372

    Een lot van vijftien promotionele pennenmesjes in kader.

    Un lot de quinze couteaux de poche promotionnels dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #666

    Een paar kleine Lodewijk XV fauteuils en een bijzetstoeltje met naaldwerk in dezelfde stijl.

    Une paire de petits fauteuils Louis XV et une chaise d'appoint avec tapisserie dans le même style.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #700
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten, resp. in groen en blauw. Eén gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, respectivement en vert et bleu. Un marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352

    “Dispute entre amis”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    Dispute entre amis . Technique mixte sur carton. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 29 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #424
    Bertha Schiltz
    Period: Antwerpen 1901 - 1990

    “Oosterweel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    Oosterweel . Huile sur panneau. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1
    Kaiser, Germany

    Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.

    Un groupe de biscuits multicolores sur une base en bois. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #3
    Goebel, Germany

    Twee meerkleurig porseleinen vogeltjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux oiseaux en porcelaine multicolores. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #493

    Een vaas van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors. Bovenaan getekend.

    Un vase en porcelaine de Chine avec des décors paysagers bleus sur blanc. Signé en haut.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #314
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de la ferme d'hiver . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More