Similar lots by type
-
#652
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#213
Een wandornament van verzilverd metaal in de vorm van een leeuwenkop.
Un ornement mural en métal argenté en forme de tête de lion.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240/280 -
#8
Een lot metaal, bestaande uit drie verschillende siervaasjes en een kok van tin, twee metalen siervazen met druiventrossen en een verzilverd metalen siervaas.
Lot d’objets en métal dont trois petits vases décoratifs et une statuette d’un chef en étain, deux vases en métal décorés de grappes de raisins et un vase en métal argenté.No longer availableEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#78Rogers Foundry, Birmingham
“His masters voice”. Een groep van gepolychromeerd gietijzer.
“His masters voice”. Groupe en fonte polychrome.No longer availableDim. b: 22 ,5 cmEstimate: € 40/60 -
#185
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 30,15 gEstimate: € 1100/1200 -
#59Armand Apol
“Winters landschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd op 250 exemplaren buiten de plaat. Gedateerd 1930 binnen de plaat.
“Paysage hivernal”. Eau-forte en couleurs d’après Valérius de Saedeleer. Signée et numérotée sur 250 exemplaires hors planche. Datée 1930 dans la planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#354
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#400
Een barometer van gesculpteerd hout uit het zwarte woud.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#535Morabito pour homme
Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#644Ferucci
“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#322J.A. Greven e.a.
“Drie landschappen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Trois paysages”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 60/70 -
#789
Een reeks van zes stoelen van gebeeldhouwd hout met gecanneerde zit.
Six chaises en bois sculpté avec sièges en cannage.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#441
Een lot Japans, Chinees en Afrikaans ivoor, bestaande uit een krokodil, een visser, een doosje, enz.
Lot d’ivoires japonais, chinois et africains comprenant un crocodile, un pêcheur, une boîte etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#735
Een eikenhouten salontafel. Gedraaide poten met verbinding in H.
Une table basse en chêne. Pieds tournés à entretoise en H.No longer availableDim. 101 x 76 cmEstimate: € 60/80