Other lots by Langaskens
-
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240/320 -
#52Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.
“Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 400/600
Similar lots by type
-
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956
Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#4
“De kruisiging van Christus”. Een XVe eeuws incunabel.
“La Crucifixion du Christ”. Un incunable du XVième siècle.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 40/50 -
#274
“Vision d’autrefois”. Een kleurenets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat.
“Visions d’autrefois”. Une eau forte. Signature illisible hors planche.No longer availableDim. 45 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#562Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#552Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#689Armand Apol
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Piron gedateerd 1940. Gesigneerd en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron datée 1940. Signée et numérotée 197/250 hors de la planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#542Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#582Antoni ClavéPeriod: 1913 - 2005
“Hommage aan Dürer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/40.
“Hommage à Dürer”. Une lithographie. Signée et numérotée 10/40.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 260/280 -
#344
Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#279
“De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.
“Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80/120 -
#684Armand Apol
“Lentelandschap. Een lithografie naar een werk van Coppens. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Coppens. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100/140 -
#512Salvatore Fiume
“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40/60 -
#444Shibata Zeshin ?Period: 1807 - 1891
Een oude Surimono. Met stempel.
Un vieux Surimono. Au cachet.No longer availableDim. 55 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#532Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#539Armand Apol
“Lentelandschap”. Een lithografie naar een werk van Piron. Gesigneerd en genummerd 23/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron. Signée et numérotée 23/250 hors planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#12
Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35/60 -
#472
“Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.
“Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.No longer availableDim. 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 60/100 -
#584Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 64/150.
“Grean head”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 64/150.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220/240 -
#272
“La petite famille”. Een oude kleurengravure.
“La petite famille”. Une ancienne gravure colorée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 25/40 -
#490
“De Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 80/100 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau-forte. Signée et numérotée 80/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 45/55 -
#574Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#699Hiroshige
“53 stations of the Tokaido road”. Prent No. 48, Seki. Een Japanse houtsnede. Eind jaren ‘30 van de XIXe eeuw. Gesigneerd.
“53 stations of the Tokaido road”. Image No. 48, Seki. Gravure sur bois japonaise. Fin des années ‘30. Signée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#14
Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#369
“Dame in het koren” & “Arbeidersgezinnen”. Resp. Gustaaf De Bruyn en Eugène Laeremans. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Femme dans le champ” & “Familles d’ouvriers”. Resp. Gustaaf De Bruyn et Eugène Laeremans. Tout deux signés hors planche.No longer availableDim. 24 x 16 &20 x 30 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#462
“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd.
“Nu couchée”. Crayon. Signé.No longer availableDim. 51,5 x 31,5 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#339Jacques Van RootenPeriod: °1900
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 180/240 -
#690
Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.
Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#645
Een paar zuilen van groen marmer en brons.
Paire de colonnes en marbre vert et bronze.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/260 -
#625
Een luchtertje met kleurloze en purperen kristallen pendeloques.
Petit lustre aux pendeloques en cristal pourpre et incolore.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#643
Een grote arduinen vijzel.
Grand mortier en pierre de taille.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#84René BosiersPeriod: 1875 - 1927
“Bloemenweelde”. Twee schilderijen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Abondance florale”. Deux pendants, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#528
Een bronzen paard uit Zuid-Oost Azië.
Un cheval en bronze, Sud-ouest de l’Asie.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 100/120 -
#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
Un couloir en laine. Fait main. Signé.No longer availableDim. 200 x 62 cmEstimate: € 30/50 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#659Alfons Vermeir
“Sneeuw bij avond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200