Similar lots by type
-
#552Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#539Armand Apol
“Lentelandschap”. Een lithografie naar een werk van Piron. Gesigneerd en genummerd 23/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron. Signée et numérotée 23/250 hors planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#490
“De Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 80/100 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau-forte. Signée et numérotée 80/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 45/55 -
#699Hiroshige
“53 stations of the Tokaido road”. Prent No. 48, Seki. Een Japanse houtsnede. Eind jaren ‘30 van de XIXe eeuw. Gesigneerd.
“53 stations of the Tokaido road”. Image No. 48, Seki. Gravure sur bois japonaise. Fin des années ‘30. Signée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#279
“De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.
“Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80/120 -
#532Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#472
“Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.
“Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.No longer availableDim. 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 60/100 -
#684Armand Apol
“Lentelandschap. Een lithografie naar een werk van Coppens. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Coppens. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100/140 -
#542Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#12
Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35/60 -
#512Salvatore Fiume
“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40/60 -
#582Antoni ClavéPeriod: 1913 - 2005
“Hommage aan Dürer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/40.
“Hommage à Dürer”. Une lithographie. Signée et numérotée 10/40.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 260/280 -
#562Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#574Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#272
“La petite famille”. Een oude kleurengravure.
“La petite famille”. Une ancienne gravure colorée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 25/40 -
#444Shibata Zeshin ?Period: 1807 - 1891
Een oude Surimono. Met stempel.
Un vieux Surimono. Au cachet.No longer availableDim. 55 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#344
Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#584Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 64/150.
“Grean head”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 64/150.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220/240 -
#274
“Vision d’autrefois”. Een kleurenets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat.
“Visions d’autrefois”. Une eau forte. Signature illisible hors planche.No longer availableDim. 45 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#4
“De kruisiging van Christus”. Een XVe eeuws incunabel.
“La Crucifixion du Christ”. Un incunable du XVième siècle.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 40/50 -
#14
Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#369
“Dame in het koren” & “Arbeidersgezinnen”. Resp. Gustaaf De Bruyn en Eugène Laeremans. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Femme dans le champ” & “Familles d’ouvriers”. Resp. Gustaaf De Bruyn et Eugène Laeremans. Tout deux signés hors planche.No longer availableDim. 24 x 16 &20 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#689Armand Apol
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Piron gedateerd 1940. Gesigneerd en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron datée 1940. Signée et numérotée 197/250 hors de la planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956
Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#393
Twee koperen juwelenkoffertjes met bloemendecors in reliëf.
Deux coffrets à bijoux en cuivre avec décor de fleurs engravées.No longer availableDim. b: 12 & 19 cmEstimate: € 40/50 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400/1600 -
#92
Twee decoratieve reproducties naar affiches van de Red Star Line.
Deux reproductions décoratives d’après des affiches de la Red Star Line.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#252A. Sonck
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#227
Een paar gietijzeren deurkloppers in de vorm van koeien met een ring in de neus.
Paire de heurtoirs en fonte en forme de vaches tenant un anneau dans leurs nez.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#463
Een Chinees porseleinen vaasje gedecoreerd met figuren gemonteerd als lamp.
Un vase en porcelaine chinoise montée en lampe.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#349Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#316Sarouck
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 367 x 271 cmEstimate: € 100/120 -
#282J. Derk
“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#773
Een set van zes koperen steelpannetjes van oplopende grootte.
Un lot de six casseroles en cuivre de taille croissante.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#144
“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/150