Similar lots by type
-
#544Alfons VerstraetenPeriod: °1922
“De kade te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ Les quais d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150/250 -
#554
“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#724
“De lijkwagen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.
“Le corbillard”. Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 15 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#564
“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#522Nico Burssens
“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#569
“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#252A. Sonck
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#184
“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000/1200 -
#652Marijan Kolesar
“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900/1100 -
#670
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#549Jan Claessens
“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#654
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#662
“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#14
Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#104Petrus Leopold PiparPeriod: 1924 - 2006
“De Aardappelboer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le marchand de pommes de terre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 74 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#193
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800/1000 -
#214Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350/550 -
#450
Een art deco vaas van Booms glas met een geëtst decor.
Vase art déco en verre de boom à décor doré et à l’eau-forte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/40 -
#86
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#362Ch. Demets
“Jack Russels”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Jack Russels”. Deux aquarelles sur papier. Signés et datés 1913.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#417
Drie brillendozen van schildpad en zilver. Begin XXe eeuw.
Trois étuis à lunettes en écaille et argent. Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#448
Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd in reliëf met planten en kwartels.
Un vase en faïence polychrome, plantes et cailles en relief pour décor.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 50/80 -
#674
Een trapvormige plantenstaander in vier niveaus van witgepatineerd smeedijzer.
Piédestal à quatre niveaux en fer forgé à patine blanche formant escalier.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100/110 -
#331
Serie van 68 wijnglazen van geslepen halfkristal.
Suite de 68 verres à vin en demi cristal taillé.No longer availableEstimate: € 100/140