Other lots in this auction
-
#318
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een dienaar.
Une tirelire en fonte polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/60 -
#188
“Danseres kijkt naar haar voetzool”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas.
”Danseuse qui regarde la plante de son pied”. Une statue en bronze d’après Degas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 950/1250 -
#404
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#228
Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.
Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#601
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000/2200 -
#13
Drie geslepen kristallen vazen waarbij één groene op voet uit Bohemen en twee blauwe van Val St. Lambert.
Trois vases en cristal taillé dont un vase sur pied vert Bohème et deux vases bleus de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 12, 16 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#387
Een lot etuis met diverse bestekken, waarbij messen met benen handvatten, vergulde lepeltjes, enz.
Un lot d’étuis aux couverts divers, dont des couteaux aux manches en os, cuillères argentées, etc...No longer availableEstimate: € 100/180 -
#451
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een krokodil en een rijtje van zes olifantjes op houten sokkel.
Une défense sculptée en forme de crocodile et une rangée de six petits éléphants en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. l: 56 & 38 cmEstimate: € 40/50 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 18 ct et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 800/900 -
#342G. Le Cocq
“De branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#609
Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.
Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#688
Een jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van fantasiedieren.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec un décor d’animaux de fantaisie.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120