Similar lots by type
-
#402
“Meisjesportret”. Een sanguinetekening. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Portrait de fille”. Dessin en sanguine. Ecole française, XVIIIe siècle;No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372Beaumont
“Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#158
Een antieke donderbus met notenhouten kolf en messingen details. XIXde eeuw.
Tromblon ancien à crosse en noyer et aux détails en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91
Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#782Hiroshige
“Yui” Een ingekleurde originele Japanse houtsnede uit de reeks ‘53 stations van de Tokaido’. 1833.
“Yui”. Estampe japonaise colorée de la série “53 stations de Tokaïdo”. 1833.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143
“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#762
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10 / 120 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#707
Een bijzettafeltje model (E1027) van chroom en glas naar ontwerp van Eileen Gray.
Table d’appoint modèle E1027 en chrome et verre d’après un modèle par Eileen Gray.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#637
Onsterfelijke met een staf waarop een klein ezeltje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Immortel avec crosse sur laquelle un petit âne. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 500 / 600 -
#187
Een bronzen beeld van een beer. Zeer realistische voorstelling naar Japans voorbeeld.
Sculpture en bronze d’un ours. Représentation très réaliste d’après les exemples japonais.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 200 / 240