Similar lots by type
-
#372Beaumont
“Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#402
“Meisjesportret”. Een sanguinetekening. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Portrait de fille”. Dessin en sanguine. Ecole française, XVIIIe siècle;No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#673Catellani & Smith
Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 400/500 -
#487Ritzenhoff
Een reeks van zeven bierglazen op voet. Speciale uitgaven met decors van verschillende kunstenaars. Gemerkt.
Suite de sept chopes sur pied. Editions spéciales avec décors de différents artistes. Avec marque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/60 -
#659
Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.
Tapisserie mécanique avec scène pastorale. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 241 cmEstimate: € 180/220 -
#313
Een citruspersje van verzilverd metaal. Omstreeks 1900.
Petite presse à citron en métal argenté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/75 -
#796
Een gefineerd schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes en vier laden eronder.
Scriban en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs sous l’abattant, un petit tiroir pour les encriers en dessus de quatre autres tiroirs.No longer availableDim. 45 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#455
Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20/25 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100/150 -
#454
Een poppenwagen van ijzer en hout.
Charrette de pouppé en fer et bois.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 60/70 -
#371
Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.
Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 25/35 -
#134L. Surlemont
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60/100 -
#516
Een vierkante Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura onder glas.
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableDim. 55 x 55 x 55 cmEstimate: € 50/80