#50Engels“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
"Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. SignéeNo longer availableOnline onlyDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#184B. Long“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
#143Jan Van RijswijkPeriod: 1892 - 1953“Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#116Antoine Op de Beeck“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
#138Gerardus Hurkmans“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 250 / 350 -
#92“Mediteraan straatje.” Olieverf op doek.
"Rue méditerranéenne." Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Lucie PringelsPeriod: °1932“Oude molen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1966.
"Vieux Moulin". Huile sur carton. Signé et daté 1966.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#110Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#1“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35