Other lots in this auction
-
#423
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#615
Chinese godheid van gebeeldhouwd hout.
Une divinité chinoise en bois sculpté.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#752
Een oud metalen wandplaatje met opschrift “Lloyd Belge - Anvers”. Omstreeks 1950.
Une plaquette murale ancienne avec l’écriture “Lloyd Belge - Anvers”. Vers 1950.No longer availableDim. 20 x 28,5 cmEstimate: € 26/30 -
#183
“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400/500 -
#4
Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#356
Een reeks van zes gebeeldhouwd houten stoelen met personages in de rug en met een zit van gedreven leder met een griffioen. Diverse manco’s. XIXe eeuw.
Une série de six chaises en bois sculpté, personnages au dos, assise en cuir repoussé et griffon. Plusieurs manqants. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100/120 -
#627
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique aux nus dans un bordel. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200 -
#511
Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.
”Un lot d”écritures du XVIIième siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#207
“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
”Pierrot et son caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 190/210 -
#658Tamiya
Zes bouwpakketten op schaal 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.
Six paquets de modèles à construire sur échelle 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#649
“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125/135 -
#339
“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50/70