#94Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#342Jo DelahautPeriod: 1911-1992“Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.
”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Een map met circa 264 oude postkaarten.
#98Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.
Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1H. HerremansEen fazant van deels gepolychromeerd messing. Gesigneerd.
Un faisan en laiton polychrome. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102“Personages op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#289Een rechthoekige wandspiegel.
#338Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 48 cEstimate: € 120 / 180