#305Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
#95Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,84 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,84 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 450 / 550 -
#443Een lot van vijf oude kartonnen reclameplaten, waarbij twee van ‘Astra roll-film’ en drie van ‘Satrap’.
Un lot de cinq affiches publicitaires en carton, dont deux de ‘Astra roll-film’ et trois de ‘Satrap’.No longer availableDim. 16 x 21 & 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
#433Een lot glazen messenleggers.
#37Een tabernakeldeurtje met een gepolychromeerd gipsen reliëfdecor van Veronica met de zweetdoek. Omstreeks 1600.
Une porte de tabernacle à décor en plâtre en relief de Sainte Véronique au Suaire. +- 1600.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#18Een grote verzameling silex en een olielampje.
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. VS2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct VS2.No longer availableDim. 8,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#224Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977“Steenweg te Brugge”. Potloodschets op papier. Gesigneerd.
”Chaussée à Bruges”. Esquisse sur papier. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100