Other lots in this auction
-
#777
Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#459Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
“Paarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/99 buiten de plaat.
”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.No longer availableDim. 75 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Robert QuintynPeriod: °1916
Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.
Une paire d’études au fusain. Signées.No longer availableDim. 14,5 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#605
Een grote gietijzeren harpoen.
Harpon en fonte.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100 / 120 -
#81Elissa Darva
Een handtas van krokodillen leder.
Un sac à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#685Ch.-F. Aubert
“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
“Le Littoral de la France”. Six parties en six volumes in-folio. Dessins par H. Scott. Très beau jacquet par l’éditeur. Ed. Victor Palme 1889. Contient beaucoup de cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#57
Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727
Een Chinees porseleinen theeserviesje, bestaande uit een theepot in de vorm van een olifant en met vier kopjes met ondertasjes.
Un petit service à thé chinois comprenant une théière en forme d’éléphant et quatre tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#293
“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
Petite tête d’enfant.” Un ornement en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#69Gerrit De MoréePeriod: 1909 - 1981
“St. Martinus”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
”St. Martin”. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#507
Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198
Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.
Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 560 / 600