Other lots in this auction
-
#693
Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee parels.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 150 / 250 -
#455
Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20 / 25 -
#750
Een gefineerd Engels trapmeubeltje met twee deurtjes en uitschuifbare basis, bekleed met kalfsleder. Beschadiging aan het galerijtje bovenaan.
Escalier de bibliothèque en bois de placage, ouvrant à deux petites portes et avec base glissante recouvert de vachette. Petite galerie (dégât).No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Reno
“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#179Marika Bäumler
“De jonge bruid” en “De beschermende hand”. Gesigneerd.
“La jeune mariée” et “La main protectrice”. Signées.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#10
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 100 / 150 -
#268
Een grote vaas van meerkleurig Gouds aardewerk, versierd met een floraal decor.
Grand vase en faïence de Gouda polychrome, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353
Kleine muziekdoos met platen.
Petite boîte à musique avec disques.No longer availableDim. B. 32,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#424
Drie polychrome porseleinen beeldjes van dokters (onderaan gemerkt) en een polychroom biscuit beeldje van Don Quichote te paard.
Trois statuettes en porcelaine polychrome représentant des docteurs (marques sous les bases) ainsi qu’une statuette en biscuit polychrome représentant Don Quichot sur Rosinante.No longer availableDim. H. 19 à 29,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#637
Onsterfelijke met een staf waarop een klein ezeltje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Immortel avec crosse sur laquelle un petit âne. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#163
“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200