Other lots in this auction
-
#621
Twee gesculpteerde slagtanden, beide versierd met een slang, die een kikker aanvalt. Congo, eerste kwart XXste eeuw.
Deux défenses sculptées, les deux décorées d’un serpent tenant une grenouille. Congo, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 65 cmEstimate: € 300/400 -
#359Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959
“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#542
“Siervaas met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘J. Akkeurga’.
“Vase aux roses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature “J. Akkeurga”.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#22
Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
Lot de trois estampes décoratives concernant le golf.No longer availableDim. 25 x 30 en 15 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#651
Een bronzen Boeddha op zijn troon.
Bouddha en bronze sur un trône.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 450/550 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een ovale saffier van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un saphir ovale de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,57 gEstimate: € 300/400 -
#337Delacre, Bruxelles
Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#155
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,33 gEstimate: € 550/650 -
#113
Twee borden van Hollands aardewerk met meerkleurige decors. Randschade. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence hollandaise à décors polychromes. XVIIIe siècle. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#115
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 500/600 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35