Other lots in this auction
-
#463Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#570WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#125Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#689Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#283Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.
Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74Edouard De Block“Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
”Canal à Zélande”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 40 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#288Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#172J. Devuyst“Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#63“Liggende hond”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel.
”Chien couché”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50


