#15
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#763
#674
#615
Chinese godheid van gebeeldhouwd hout.
#311
Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
#86
#308
Een lot van diverse bronzen, koperen en zamakken beeldjes.
#121
Een driedelig art deco klokstel van arduin en onyx.
#133
Tapisserie représentant un paon et autres oiseaux dans une verdure. XVIIe siècle. Sans bordures.No longer availableDim. 252 x 510 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#107Le Tanneur
Een lederen handtas met stofzak.
#759
#570Wiss
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280