#200
Un collier à perles Akoya avec un pendentif en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un saphir en forme de goutte de ± 0,60 ct.No longer availableEstimate: € 1600/1700 -
#408Wiskemann
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
#304Henri De Grève
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#417
#372
Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw
Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 50/80 -
#675
Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.
#792
#640
Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
#770
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
#536Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#621
#665
Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50