#77SheffieldEen driedelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à thé et café en trois pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#48Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.
Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 25 -
#316Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
#493Twee buikvaasjes van Imariporselein met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Deux vases pansues en porcelaine Imari à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#431Royal Dux“Bloemenmeisje” (H. 27 cm) en klein kratervaasje met bloemmotief. Beide onderaan gemerkt met de driehoek.
”Jeune fille et fleurs” (H 27 cm) et un petit vase , motif de fleurs. Marque sous la base, un triangle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 100 -
#151Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Un secrétaire anglais en acajou à quatre tiroirs sous l’abattant et des petits tiroirs et pigeonniers à l’intérieur.No longer availableDim. 116 x 120 x 54 cmEstimate: € 120 / 200