#535Corgi Toys 104“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
#195Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en aquamarijn van ± 5 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 750 / 850 -
#329H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#498Twee eironde vaasjes van meerkleurig Cantonporselein.
Deux petits vases en forme d’oeufs en porcelaine du Canton polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#757Een oude contrabarometer. Engels werk.
#817Een Boeddhistisch tempeltje van brons in twee delen.
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#731Matchbox King Size K-9“Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Un brillant de 0,38 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900