#395Altenloh
#531
#666
#648Alessi
Een lot wit metaal, bestaande uit een cocktailshaker op schaaltje, een broodschaal en een gebakstaander. Allen gemerkt.
#324Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961
Hauts-fourneaux, Sambre et Moselle; Au Pays Noir; Un coin du Long-Rocher; Brouillard dans la Fôret; Brouillard sur la Sambre et Vue du bois. Lot de six peintures à l’huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#692
Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
#356
Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.
#174
Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
#570
#221Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Met originele stofzak.
#430
#175
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600