Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Awaiting product image
Val Saint Lambert

Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/330.

Online only
Dim. H. 30
SKU: 2405210597.
Catalogue
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #439
    Val Saint Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/525.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25,5 cm

Other lots in this auction

  • #24

    Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en verre incolore coulé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #23

    Een aardewerken lampetkom met blauw decor van bloemen en vogels.

    Un bol en faïence décoré de fleurs bleues et d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #261

    Drie oude tennisrackets. Slijtage.

    Trois anciennes raquettes de tennis. Usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #108

    Een opgezette kop van een reegeit.

    Tête empaillée d’une chevrette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188

    Een grote kruik van geglazuurd aardewerk. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    Une grande cruche en terre cuite émaillée. Allemagne de l'Ouest. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #21

    Een cosktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.

    Un shaker en verre et en métal et une bouteille de soda en métal brossé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #288
    Henri Koetser
    Period: 1878 - 1952

    “Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #289

    Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #154

    “Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.

    “Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #223

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More