#744Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
#665Een halllantaarn van van paars glas in messing.
#557Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#772“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
#30Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 80 / 150 -
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
#242John Condé“Mrs. Fitzherbert.” Kleurengravure.
#270Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
#34“Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.
”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.No longer availableDim. 17, 5 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#663Oliekruikje van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
#668Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120