Other lots by Val Saint-Lambert
-
#378Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal avec col vert. Avec marque.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#373Val Saint-Lambert
Rose vaas en een groene ronde asbak van geslepen kristal. Gemerkt.
Vase rose et cendrier vert en cristal taillé. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#197
Barok houten beeld van een Kerkvoogd. Polychromie deels verdwenen, schade van oude houtworm. Linkerhand ontbreekt, evenals vingers aan de rechterhand. Mogelijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture baroque en bois représentant un fonctionnaire ecclésiastique. La polychromie partiellement disparue, dégâts ancien de vers de bois. La main gauche manque, ainsi que les doigts de la main droite. Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#18
Een art deco lampje met vlinders en een hert.
Petite lampe art déco décorée de papillons et d’un cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 40 -
#16
Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
Paire de colonnettes en marbre veiné rose et blanc et noir.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#723Boch
Een polychroom aardewerken vaasje.
Petit vase en faïence polychrome.No longer availableDim. h 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#663
Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 176 cmEstimate: € 40 / 50 -
#553
Een serie van vijf dessertborden van polychroom Chinees porselein, versierd met personages afgewisseld met bloementuilen in vier uitsparingen. Canton, XIXde eeuw (Ø 22 cm, één hersteld, één met schilfer en haarscheur), evenals een paar soortgelijke grotere borden (Ø 24,5 cm, één met schilfers).
Suite de cinq assiettes à dessert en porcelaine de Chine polychrome décorées de personnages alternant avec des bouquets de fleurs dans quatre cartouches. Canton, XIXe siècle (Ø 22 cm, 1 réparation, un éclat et un cheveu), ainsi qu’une paire d’assiettes semblables plus grandes (Ø 24,5 cm, une avec éclats).No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#582
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#55
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 19,40 gEstimate: € 550 / 650 -
#203Mathurin Moreau
“Meisje met kip en duiven”. Een bronzen beeld. Gesigneerd ‘Hors concours’.
“Fille aux poules et pigeons”. Sculpture en bronze. Signée “hors concours”.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600 / 800