#407
Een rood koperen samovar met messingen monturen en houten handvatten.
#587
Een dashond van brons met donker patina.
#663
Paravent met 8 panelen, versierd met schilderingen op papier. Chinees werk.
#328Lebégue & Cie., Bruxelles
Een oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
#300Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
#124J. Severin
“Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#391
Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#617
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448
God van de voorspoed. Een beeldje in porselein
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#458
Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
#108
Twee etuis met zilveren bestek, waarbij zes koffielepels en een lepel en een vork met de beeltenis van Leopold III naar aanleiding van 100 jaar België. De twee laatste gemerkt van Delheid.
Deux étuis de couverts en argent, dont six cuillères à café, une cuillère et une fourchette à l’effigie de Léopold III à l’occasion des 100 ans de la Belgique. Les deux derniers portent la marque Delheid.No longer availableEstimate: € 40 / 60