#349
“Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.
“Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#692
“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#424
Drie polychrome porseleinen beeldjes van dokters (onderaan gemerkt) en een polychroom biscuit beeldje van Don Quichote te paard.
Trois statuettes en porcelaine polychrome représentant des docteurs (marques sous les bases) ainsi qu’une statuette en biscuit polychrome représentant Don Quichot sur Rosinante.No longer availableDim. H. 19 à 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
#403
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
#714Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Plantenbak met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jardinière aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/140 -
#328Barye
“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#767
Een massief bronzen beeldje van Vishnu.
#737
Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.
#816
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
#47Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60/80