Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.
Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.

Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.

Un petit vase, laque rouge sur porcelaine. Travail chinois.
Dim. H. 17,5 cm
SKU: 2509180457.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237

    Een apothekersweegschaal in houten kast. Met een aantal benodigdheden, zoals gewichtjes, schaaltjes, ...

    Une balance de pharmacie dans une armoire en bois. Comprenant quelques accessoires tels que poids, plats, …
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #422

    Een coupe van mauve en verguld glas met een handgeschilderd reliëfdecor van bloemen. Italiaans werk. Onderaan genummerd en gemerkt.

    Une coupe en verre mauve et doré à la décoration de fleurs en relief peint à la main. Numéroté et marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324

    “Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd “Luc” en gedateerd ‘75 (?).

    ”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé “Luc” et daté ‘75 (?).
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #759

    Twee verschillende Westminsterklokken.

    Deux pendules Westminster différentes.
    No longer available
    Dim. b: 75 & 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #727

    Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. L. 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #744

    Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.

    Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #725

    Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor en met bronzen monturen.

    Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de paysages. Montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229
    Robert Cupis

    “Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    ”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.
    No longer available
    Dim. 44 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #758

    Een lot van vijf theekopjes met ondertasjes van Japans porselein met een meerkleurig decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq tasses à thé avec sous-tasses en porcelaine du Japon et au décor de guerriers. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.

    Une poupée ancienne à tête et mains en porcelaine, et boîte à musique.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Lladro

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #767

    Een lot van dertien hoeden spelden, verschillende ontwerpen. 20ste eeuw.

    Un lot d’épingles à chapeaux, différents modèles. XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More