Other lots in this auction
-
#73
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#149Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#357Wedgwood
Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50/80 -
#287
Buffel van gepatineerd brons. Chinees werk.
Un buffle en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. H. 13 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#253
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 120/160 -
#611
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300/1500 -
#165
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met 24 kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de 24 brillants et rubis ayant un poids total de ± 3,60 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 850/950 -
#2
“Deinse”. Een oude stadskaart toegeschreven aan Blaeu (15 x 23 cm).“Everghem”. Een topografische prent, met de hand ingekleurd (16 x 23 cm).
”Deinze”. Une ancienne carte attribuée à Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Une image mise en couleurs à la main (16 x 23 cm).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#392
Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.
Deux théières anglaises en métal argenté, dont une avec une fleur sur le couvercle, et l’autre avec un fruit. La deuxième a deux pieds endommagés.No longer availableDim. h: 15 & 12 cmEstimate: € 25/50