Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
Edward Charles Barnes
Period: 19e eeuw

‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.

‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
Dim. 88 x 71 cm
SKU: 0503240154.
Categories: Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #154
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #572
    Alfons Blomme

    ‘Bomenrij’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.

    ‘Row of Trees’, oil on canvas, signed A. Blomme.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #86

    Een set van twee gebeeldhouwde armstoelen in renaissancestijl met gevlochten rug en zit. Meerdere figuren in het decor. XIXde eeuw.

    A set of two carved armchairs in Renaissance style with caned back and seat. Several figures in the decor.
    No longer available
    Dim. h 125 x 64 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #532

    “Molenzicht met hoeves”. Een paar schilderijen op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mill view with farmhouses." A pair of canvas paintings, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 57cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #252

    “Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #592

    Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.

    A mirror in an oak carved frame.
    No longer available
    Dim. 159 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #674
    Gilberte Dupret

    ‘Stilleven met bloemen’, olieverf op paneel, getekend Gilberte Dupret en geateerd 1938.

    'Still life with flowers', oil on panel, signed by Gilberte Dupret.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #522

    “Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.

    "Grandmother with Children". A painting, oil on canvas. Not signed, attributed to the wife of Jean Baptiste Madou, 19th century.
    No longer available
    Dim. 73 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.

    'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #509
    Jean Baptiste Madou
    Period: 1796-1877

    “De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.

    "The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #355

    Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.

    A late 19th, early 20th century wooden sewing table, solid with veneered top.
    No longer available
    Dim. 72 x 54 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #615

    Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.

    A sculpted oak desk with one drawer.
    No longer available
    Dim. h 73 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519
    Paul Verdussen
    Period: 1868-1945

    Een lot van 3 schilderijen, met weide en hoevezichten, waarvan 1 olieverf op doek en 2 op board. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 paintings, with pasture and farm views, 1 oil on canvas and 2 on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #589
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    ‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.

    ‘Mushrooms’, oil on canvas, signed A. V. Meirvenne and dated ‘77.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #249

    “Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "Landscape with River". A painting, oil on panel, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #652

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    'Church Interior', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.

    An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.
    No longer available
    Dim. 73 x 132 x 114 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    B. De Wit

    “Verdure met een stadsgezicht in de verte”. Wandtapijt naar de XVIIde eeuw. Gesigneerd rechtsonder. Uit de werkhuizen van De Wit te Mechelen.

    "Verdure with a cityscape in the distance". Tapestry from the 17th century. Signed lower right. From the workshops of De Wit in Mechelen.
    No longer available
    Dim. 124 x 183 cm cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #82
    Jules Bovée

    “Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #3
    Val Saint-Lambert

    Een kleine vaas op voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “M”, “P.U.”.

    A small vase on foot made of cut green colored crystal. Marked at the bottom with "M", "P.U.".
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #576
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #125
    Clément Massier

    Cache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.

    Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.
    No longer available
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #288
    Bandai, Japan

    Jaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.

    Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.
    No longer available
    Dim. l 26.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #132
    Eugène Rémy Maes
    Period: 1849-1931

    “Twee eenden in het kippenhok”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.

    "Two ducks in the chicken coop." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #243
    Val Saint-Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A vase on a base made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #528
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.

    A Chinese pedestal of carved hardwood with a pink marble top.
    No longer available
    Dim. h 39 x Ø 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #653

    Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.

    A lot of three French kepis, one blue police kepi, and two gray/red ones from a lieutenant of the gendarmerie.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284

    “Meisje met bloemenmand”. Een schilderij, gemengde techniek op zijde. Verso opschrift, eind 19e eeuw.

    "Girl with flower basket." A painting, mixed technique on silk. Inscription verso, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 48 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More