#187‘Watermolen’. Art Brut. Olie op doek, getekend.
'Watermill'. Art Brut. Oil on canvas, signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#24Jan Harm WeijnsPeriod: 1864 - 1945“Winterzicht, waterverf op papier, gesigneerd J.H. Weijns.
"Winter view, watercolor on paper, signed J.H. Weijns."No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Roger Hebbelinck‘Dorpszicht’. Kleurenets/aquatint, getekend; R. Hebbelinck. Nr. 275 uit een oplage van 350 exemplaren.
#20“Young David Lynch”, een pasteltekening op papier, gesigneerd Leo Tomsin en gedateerd 1946.
"Young David Lynch", a pastel drawing on paper, signed by Leo Tomsin and dated 1946.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Noyon“De Klappeien te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Naar Opsomer.
"The Stepping Stones at Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. After Opsomer.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Edmond Thomas“Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Griet 16-12-1980”. A stained glass window in lightbox commemorating a birth. Signed and dated 1987.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
#105Een spiegel met MDF omlijsting.
A mirror with MDF frame.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#167Vincke“Alpenvallei in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Alpine Valley in Autumn". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970‘Begijnhof Lier’. Twee olieverfschilderijen op doek, getekend; B. De Pooter.
‘Beguinage Lier’. Two oil paintings on canvas, signed; B. De Pooter.No longer availableOnline onlyDim. 49/37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#52“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80