Similar lots by type
-
#53Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.
A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#82Duits Personal-Ausweis document. Uitgegeven in Antwerpen op 31 januari 1916. Toegevoegd enkele postkaarten uit deze periode van hetzelfde gezin.
German Personal ID document. Issued in Antwerp on January 31, 1916. Includes several postcards from the same family during this period.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#54Set van twee Aziatische hoogwaardigheidsbekleders. Gestoken in hout. Het grootste beeld heeft een barst dat door een hand en de onderkant van zijn gewaad loopt.
Set of two Asian dignitaries. Carved in wood. The larger figure has a crack running through one hand and the bottom of his garment.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#64Een komfoor met brander uit verzilverd metaal.
A chafing dish with burner in silver-plated metal.No longer availableOnline onlyDim. h 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#19Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Yvonne FainZeemeermin. Ontwerp in gips gerealiseerd voor een Antwerpse yachtclub. Getekend Y. Fain.
Mermaid. Design realized in plaster for an Antwerp yacht club. Signed Y. Fain.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#48Lot van 3 kleurloze kristallen presse-papiers met luchtbellen, Pfeiffer. Toegevoegd 1 glazen presse papier, druppelvormig met rode accenten in de massa.
Lot of 3 colorless crystal paperweights with air bubbles, Pfeiffer. Added 1 glass paperweight, drop-shaped with red accents in the mass.No longer availableOnline onlyDim. hoogte 7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#136Lot van Chinees porselein, famille rose. 3 vazen (kleintje gebarsten), een bord en een kom.
Lot of Chinese porcelain, famille rose. 3 vases (small one cracked), a plate, and a bowl.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Scheurich Europ LinieEen vintage aardewerken vaas met geglazuurd lijndecor, gemerkt met sticker. Onderaan genummerd 529 38.
A vintage earthenware vase with glazed line decoration, marked with a sticker. Numbered 529 38 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een messingen kandelaar.
A brass candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Nimy - AMC - ...Een lot van 3 geglazuurd aandewerken stukken bestaande uit een cache-pot van Nimy en 2 tabakspotten waarvan 1 met deksel manco. En één handvat geplakt.
A lot of 3 glazed earthenware pieces consisting of a Nimy cache pot and 2 tobacco jars, one missing its lid. One handle repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#83Afrikaans beeldje gesneden in hout. Ob Ogboni Yoruba, Nigeria. Mogelijk XIXde eeuw.
African wooden statue. Ob Ogboni Yoruba, Nigeria. Possibly 19th century.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131R. Faure“Heidezicht”, aquarel op papier, gesigneerd R. Faure.
"Heath View", watercolor on paper, signed R. Faure.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 30.5 cmEstimate: € 20 / 30




