Similar lots by type
-
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#816
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933
“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#354Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#832Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#767
Een massief bronzen beeldje van Vishnu.
Statuette en bronze massif de Vishnu.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80/120 -
#600
Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200/240 -
#492Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“Synthese van de haven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Synthèse d’un port”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#471
Een paar massieve verzilverd koperen fazanten.
Paire de faisans en cuivre argenté massif.No longer availableDim. L. 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800/2000 -
#756
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80/120 -
#396
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#282A. Mertens
“Lezende man met staande bas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Homme lisant et avec une contrebasse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#106
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#763
Twee tinnen klisteerspuiten met gedraaide houten handvaten. XIXde eeuw.
Deux clystères en étain aux manches en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 43 & 46 cmEstimate: € 100/150 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#53
Een zilveren sigarettendoos met gewafeld motief. Gemerkt en 835‰ en een geguillocheerde zilveren sigarettenkoker (191,45 g). Gemerkt en 835‰.
Boîte à cigarettes en argent à motif gaufré. Poinçon et 835‰ ainsi qu’une boîte à cigares en argent guilloché (191,45 g) avec poinçon et 835‰.No longer availableEstimate: € 40/60