#233Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#644“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
#462AthenaEen oude pop met kleertjes. Gemerkt.
Un paquet de 21 livrets à 25 feuilles d’or 23 ct. 85 x 93 mm.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#171Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een koppel waterdragers.
#456Oosters karpet van wol met beige fond. Handgeknoopt. Slijtage
Une carpette d’Orient en laine à fond beige. Usures.No longer availableDim. 215 x 120 cmEstimate: € 20 / 30 -
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#239Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
#421Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
#814SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#417Een mahoniehouten humidor en een ovaal dienblad. De eerste met een ingelegd ivoren biesje, het dienblad met fruithouten inlegwerk.
Un humidor en acajou et un plateau oval. Le premier avec un trait incrusté en ivoire, le plateau à bois fruitier incrusté.No longer availableDim. b: 23 & 58 cmEstimate: € 60 / 100