#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#291Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#858Een paar lage bronzen kandelaars op drie voetjes.
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#492Drie Indische gouachetekeningen op zijde, waarbij een Indo-Perzische voorstelling van een civiele rechtszaak, een Mysoreaanse voorstelling van een respectbetuiging aan een hoogwaardigheidsbekleder en een kleine Zuid-Indische scène aan de poorten van een paleis.
Trois dessins de gouache sur soie indiens, dont une représentation indo-persane de procès civil, une représentation mysoréenne de respect et une scène sud-indienne aux portes d’un palais.No longer availableDim. 31 x 21, 30 x 19 & 20 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150