Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Jaak van den Seylbergh
Period: 1884-1960

“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.

”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.
Dim. 38 x 48 cm
SKU: 2409190332.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #332
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #374

    “Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.

    ”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #544
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 71 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #73

    Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.

    Une caméra ancienne 8 mm avec accessoires, une caméra Brownie et une paire de jumelles. Avec étuis en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #379

    “Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.

    ”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #299
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #614

    “Cabaretscène”. Gemengde techniek.

    ”Scène de cabaret”. Techniques mixtes.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #800

    Een paar gedreven koperen fotolijsten.

    Une paire de cadres à photos en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. L. 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #809
    René Carcan

    “Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.

    ”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #9
    J. Vermoelen

    “Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.

    ”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.
    No longer available
    Dim. 32 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #442

    Een antieke rood koperen brasero.

    Un brasero en cuivre rouge antique.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More