Other lots in this auction
-
#87
Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#803
Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#852
Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200/240 -
#824De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80/120 -
#816
Een Chinees wollen karpetje.
Une carpette de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 20/25 -
#389
Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
Une assiette antique, motifs de plantes peints.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/30 -
#92Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
Hooimijt en hooiwagen bij een hoeve”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Meule de foin et charrette à foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#765
Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#274
“Fantasielandschap bij fontein.” Naaldwerk in kader.
”Paysage de fantaisie et fontaine”. Tapisserie sous verre.No longer availableDim. 71 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#649P. Alechinsky
“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#504
“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
”Portrait d’enfant”. Un vitrail. Monogramme ‘GD’.No longer availableDim. 37 x 35 cmEstimate: € 25/30